All Posts

Estfeedi liidestus Calidity platvormil - võta energiakulu kontrolli alla!

Published on
October 1, 2021

Calidity platvormile on lisandunud Estfeedi liidestus. Estfeed on energiasektori andmevahetusplatvorm, mis võimaldab andmete pakkujatel jagada andmeid andmete kasutajatega.

Estfeedi liidestus kujutab endast võimalust elektri- ja gaasiarvestid, mille andmed on olemas E-Eleringi portaalis, Calidityga liidestada. See loob kasutajale täiendavaid analüüsivõmalusi, nagu näitude võrdlemine teiste hoones olevate arvestite näitudega, sisekliima andurite näitudega jne.

Liidestuse abil on näiteks võimalik analüüsida, kuidas on hoones elektri- või gaasitarbimine muutunud sisekliima tingimustest sõltuvalt. Näiteks, kui palju tarbimine suurenes või vähenes teatud temperatuurimuutuse tagajärjel, CO2 taseme muutuste tagajärjel (kui ventilatsiooni kontrollib automaatika) jms. Samuti on võimalik võrrelda näite ilmaandmetega, et näha, kuidas ilm on tarbimist mõjutanud.

Estfeedi liidestuse kasutamiseks on vaja Estfeedis Calidity rakendusele tarbimisandmetele ligipääs anda. Selle jaoks tuleb Calidity rakenduses minna ettevõtte seadetesse, kust leiab andmepakkujate alt Estfeedi ja on võimalik ühendus seadistada. Edasi suunatakse kasutaja Estfeedi sisenema.

Estfeedi portaalis tuleb seejärel anda luba elektri ja gaasi tarbimise informatsiooni kuvamiseks Calidity rakenduses. Võimalik on valida, milliste mõõtepunktide andmeid Caliditys täpsemalt kuvatakse ning määrata andmete kuvamise loa kehtivus.

Peale ligipääsuõiguste andmist tuleks suunduda tagasi Calidity rakenduse juurde, kus kasutaja näeb kinnitusteadet eduka seadistuse lõpetamise kohta. Pärast Estfeedi liidestuse lisamist oma Calidity kontole, tuleb andmekorje alustamiseks viimase sammuna edastada oma mõõtepunkti kood(id) Calidity klienditoele.

Kui oled huvitatud oma tarbimisandmete vaatamisest ja täiendavate andmetega võrdlemisest Calidity rakenduses, siis võta meiega ühendust aadressil info@calidity.app, et saada täpsemad juhised Estfeedi andmetele ligipääsu andmiseks ning saata meile asukoht, kus tarbimisandmeid mõõdetakse. Kui sinu hoones veel Calidity tarkvara kasutusel ei ole, loome teile testkonto vaid Estfeedi ja kohalike ilmaandmete põhjal.


Request a product demo!

Receive a personal walkthrough of what Calidity has to offer.

Thank you!

We will contact you to schedule the product demo.
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Latest updates